Филтри -

Камиони фургони KAMAZ

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони KAMAZ: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 3.806 €
Носивост 8000 кг Зафатнина 10850 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 100000 км Сила
Украина, Старокостянтинів
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се