Филтри -

Камиони фургони JMC

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони JMC: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон JMC truck 2017
6
12.685 €
Евро Euro 4 Зафатнина 12.86 м³
Година 2017 Километража 35462 км Сила 360 кс
Кина, Minhang District
камион фургон JMC
2
17.000 US$ EUR ≈ 14.260 €
Носивост 2140 кг Зафатнина 19.39 м³
Година 2017 Километража 4083 км Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се