Филтри -

Камиони фургони IVECO од Украина

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони IVECO од Украина: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон IVECO ML140E28P E6
16
48.170 € Без ДДВ
Носивост 7070 кг Евро Euro 6 Зафатнина 40.62 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-08 Километража 103000 км Сила 279 кс
Украина
камион фургон IVECO ML140E25P E6
12
48.770 € Без ДДВ
Носивост 6840 кг Зафатнина 41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-03 Километража 180000 км Сила 252 кс
Украина, М.київ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон IVECO 70C17A8P
5
26.350 € Без ДДВ
Носивост 3090 кг Зафатнина 35 м³
Година 2016-08 Километража 110000 км Сила 170 кс
Украина
камион фургон IVECO 70C17A8P
5
26.350 € Без ДДВ
Носивост 3090 кг Зафатнина 35.71 м³
Година 2016-08 Километража 81000 км Сила 170 кс
Украина
камион фургон IVECO 70C17A8P
5
26.350 € Без ДДВ
Носивост 3110 кг Зафатнина 35.71 м³
Година 2016-08 Километража 121000 км Сила 170 кс
Украина
камион фургон IVECO 70C17A8P
5
26.350 € Без ДДВ
Носивост 3090 кг Зафатнина 35.71 м³
Година 2016-08 Километража 111000 км Сила 170 кс
Украина
камион фургон IVECO 70C17A8P
5
26.350 € Без ДДВ
Носивост 3090 кг Зафатнина 35 м³
Година 2016-08 Километража 81000 км Сила 170 кс
Украина
камион фургон IVECO 70C17A8P
6
26.350 € Без ДДВ
Носивост 3010 кг Зафатнина 35 м³
Година 2016-08 Километража 75000 км Сила 170 кс
Украина
камион фургон IVECO 70C17A8P
5
26.350 € Без ДДВ
Носивост 3090 кг Зафатнина 35.71 м³
Година 2016-08 Километража 101000 км Сила 170 кс
Украина
камион фургон IVECO 70C17P
5
26.350 € Без ДДВ
Носивост 3050 кг Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-10 Километража 66000 км Сила 170 кс
Украина
камион фургон IVECO 70C17A8P
5
26.350 € Без ДДВ
Носивост 3250 кг Зафатнина 35.71 м³
Година 2016-04 Километража 81000 км Сила 170 кс
Украина
камион фургон IVECO 70C17A8P
5
26.350 € Без ДДВ
Носивост 3010 кг Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016-08 Километража 55000 км Сила 170 кс
Украина
камион фургон IVECO 70C17P
5
26.350 € Без ДДВ
Носивост 3070 кг Зафатнина 35.71 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-12 Километража 64000 км Сила 170 кс
Украина
камион фургон IVECO 70C17A8P
5
26.350 € Без ДДВ
Носивост 3090 кг Зафатнина 35 м³
Година 2016-08 Километража 75000 км Сила 170 кс
Украина
камион фургон IVECO 70C17P
5
26.350 € Без ДДВ
Носивост 3070 кг Зафатнина 35.71 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-08 Километража 65000 км Сила 170 кс
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се