Филтри -

Камиони фургони IVECO од Полска

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

28 огласа: Камиони фургони IVECO од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.150 € PLN 184.000 PLN
Носивост 3100 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 74147 км Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
34.040 € PLN 160.000 PLN
Носивост 5235 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 240000 км Сила
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
38.300 € PLN 180.000 PLN
Носивост 5235 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 130000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
9.042 € PLN 42.500 PLN
Носивост 1000 кг
Година 2010 Километража 322000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
42.550 € PLN 200.000 PLN
Носивост 5100 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 160000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
20.640 € PLN 97.000 PLN
Носивост 2320 кг
Година 2015 Километража 98000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
16.810 € PLN 79.000 PLN
Носивост 5000 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 737000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Носивост 700 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 398623 км Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Зафатнина 2998 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 227820 км Сила
Полска, Milówka
Контактирајте го продавачот
8.489 € PLN 39.900 PLN
Носивост 3500 кг
Година 2006 Километража 218000 км Сила
Полска, Czapury
Контактирајте го продавачот
54.990 € Без ДДВ
Носивост 8280 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 157600 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
9.042 € PLN 42.500 PLN
Носивост 3500 кг
Година 2007 Километража 389000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
54.990 € Без ДДВ
Носивост 8280 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 146800 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
10.320 € PLN 48.500 PLN
Носивост 1100 кг
Година 2014 Километража 169000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Носивост 7425 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2013 Километража 340000 км Сила
Полска, Dyminy
Контактирајте го продавачот
17.870 € PLN 84.000 PLN
Носивост 5000 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 660000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 2600 кг
Година 2008 Километража 202000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 173500 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
14.150 € PLN 66.500 PLN
Носивост 800 кг
Година 2014 Километража 480000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
16.130 € PLN 75.800 PLN
Носивост 6908 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 490000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Година 2011 Километража 173500 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Година 2009 Километража 80444 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
12.340 € PLN 58.000 PLN
Носивост 1925 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 168913 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 104000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
14.040 € PLN 66.000 PLN
Носивост 1000 кг
Година 2013 Километража 380000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се