Филтри -

Камиони фургони IVECO од Литванија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Камиони фургони IVECO од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Носивост 5500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.25 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2007 Километража 144000 км Сила
Литванија, Kauna
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Година 11/2020 Километража 97938 км Сила
Литванија, Kaunas
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2020 Километража 98000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 50 м³
Година 2005 Километража 296029 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 09/2005 Километража Сила
Литванија, Tauragė
камион фургон IVECO 35c11 за делови камион фургон IVECO 35c11 за делови камион фургон IVECO 35c11 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2000 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
7.700 €
Носивост 8800 кг Евро Euro 4 Зафатнина 56.1 м³
Година 04/2008 Километража 210000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.700 €
Носивост 8800 кг Евро Euro 4 Зафатнина 56.1 м³
Година 04/2008 Километража 210000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Носивост 7500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 53.61 м³
Година 11/2007 Километража 450000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
9.300 €
Носивост 14050 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2011 Километража 820000 км Сила
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се