Филтри -

Камиони фургони IVECO од Италија

Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

77 огласа: Камиони фургони IVECO од Италија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Носивост 5090 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 288530 км Сила
Италија, Rimini
камион фургон IVECO Eurocargo камион фургон IVECO Eurocargo камион фургон IVECO Eurocargo
3
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 73000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 69000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
38.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 188000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
36.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 86000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион фургон IVECO EUROCARGO 160E32 камион фургон IVECO EUROCARGO 160E32 камион фургон IVECO EUROCARGO 160E32
3
Контактирајте го продавачот
44.200 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 269000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
33.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 80000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 91000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 288000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
25.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 288000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
17.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 525000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион фургон IVECO EUROCARGO 75E16 камион фургон IVECO EUROCARGO 75E16 камион фургон IVECO EUROCARGO 75E16
3
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 230000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 113000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 258000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион фургон IVECO DAILY 35S14N камион фургон IVECO DAILY 35S14N камион фургон IVECO DAILY 35S14N
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 17000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
34.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 69000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
22.700 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 200000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
54.200 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 213000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 1993 Километража Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Носивост 15200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-03 Километража 1240000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 7070 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 306000 км Сила
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 254631 км Сила
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Носивост 4850 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 253144 км Сила
Италија, Rimini
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи