Филтри -

Камиони фургони IVECO од Хрватска

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони IVECO од Хрватска: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон IVECO ML180E32/P
12
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 9750 кг Зафатнина 44 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-07 Километража 83600 км Сила 320 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион фургон IVECO ML180E32/P
12
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 9750 кг Зафатнина 44.65 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-07 Километража 83600 км Сила 320 кс
Хрватска, Zagreb
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Носивост 3330 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2017-04 Километража 95162 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион фургон IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Носивост 3330 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2017-04 Километража 95162 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb
камион фургон IVECO ML80E18
14
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Носивост 3040 кг Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012-05 Километража 687000 км Сила 177 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион фургон IVECO ML80E18
14
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Носивост 3040 кг Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012-05 Километража 687000 км Сила 177 кс
Хрватска, Zagreb
камион фургон IVECO 180E320
15
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 9750 кг Зафатнина 44 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-07 Километража 70000 км Сила 320 кс
Хрватска, Zagreb
камион фургон IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Носивост 3265 кг Зафатнина 22.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-03 Километража 114400 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион фургон IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Носивост 3050 кг Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-01 Километража 114700 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион фургон IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Носивост 3160 кг Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016-06 Километража 138107 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb
камион фургон IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Носивост 3160 кг Зафатнина 22.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016-06 Километража 138107 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион фургон IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Носивост 3050 кг Зафатнина 22.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-01 Километража 106000 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион фургон IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 3265 кг Зафатнина 22.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-03 Километража 162280 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb
камион фургон IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Носивост 3160 кг Зафатнина 22.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016-06 Километража 124475 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb
камион фургон IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Носивост 3160 кг Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016-06 Километража 135710 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се