Филтри -

Камиони фургони IVECO од Германија

Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

77 огласа: Камиони фургони IVECO од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
5.999 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2011 Километража 526000 км Сила
Германија, Wittenburg
Контактирајте го продавачот
9.999 € Без ДДВ
Носивост 4930 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.11 м³
Година 2007 Километража 143272 км Сила
Германија, Trier
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 2690 кг Евро Euro 5 Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012-10-23 Километража 646795 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Евро Euro 1 Зафатнина 29.48 м³
Година 1994-04 Километража 616200 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
35.990 € Без ДДВ
Носивост 3173 кг Евро Euro 6 Зафатнина 34.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража 76400 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
38.068,10 € Со вклучен ДДВ
Носивост 10310 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 361000 км Сила
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
40.448,10 € Со вклучен ДДВ
Носивост 10310 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 269000 км Сила
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
40.448,10 € Со вклучен ДДВ
Носивост 10310 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-07 Километража 269000 км Сила
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
38.068,10 € Со вклучен ДДВ
Носивост 10310 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 361000 км Сила
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
4.748,10 € Со вклучен ДДВ
Носивост 5420 кг Евро Euro 4
Година 2006-01 Километража 436000 км Сила
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 2450 кг Евро Euro 5 Зафатнина 28.44 м³
Година 2013 Километража 278486 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 2410 кг Евро Euro 5 Зафатнина 27.47 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 386156 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 2480 кг Евро Euro 5 Зафатнина 23.22 м³
Година 2010 Километража 204960 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 2410 кг Евро Euro 5 Зафатнина 27.68 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 185040 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
36.990 € Без ДДВ
Носивост 2560 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 92800 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 2510 кг Евро Euro 5 Зафатнина 25.26 м³
Година 2012 Километража 222968 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
34.490 € Без ДДВ
Носивост 2963 кг Евро Euro 6 Зафатнина 34.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 104900 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
4.999 €
Евро Euro 5
Година 2012-04 Километража 455000 км Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 2550 кг Евро Euro 5 Зафатнина 23.76 м³
Година 2011 Километража 197130 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Носивост 1710 кг Евро Euro 1 Зафатнина 17.43 м³
Година 1994-06 Километража 131955 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Носивост 6500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 41 м³
Година 2010-05 Километража 32750 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 3110 кг Евро Euro 3 Зафатнина 29.78 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-05 Километража 481262 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 3110 кг Евро Euro 3 Зафатнина 29.78 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-05 Километража 500000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 3110 кг Евро Euro 3 Зафатнина 29.78 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-05 Километража 544000 км Сила
Германија, Bovenden
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи