Филтри -

Камиони фургони IVECO од Франција

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони IVECO од Франција: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон IVECO Eurocargo 120E18
11
3.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2002 Километража 680000 км Сила 180 кс
Франција, Saint Victoret
камион фургон IVECO Eurocargo 180E25
10
11.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 02/2012 Километража 610575 км Сила 250 кс
Франција, Ablis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон IVECO Eurocargo 120EL17
9
3.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 10/2004 Километража 334704 км Сила 170 кс
Франција, Ablis
камион фургон IVECO Eurocargo 120 E22
20
цена на барање
Евро Euro 5
Година 04/2014 Километража 640000 км Сила
Франција, NANCY
камион фургон IVECO 135.14
36
аукција 2.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1990-05 Километража 183928 км Сила 140 кс
Франција, Montreuil
камион фургон IVECO Eurocargo 180E25
9
11.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 02/2012 Километража 610575 км Сила 250 кс
Франција, Ablis
оштетен камион фургон IVECO EUROCARGO 120E22 EEV*ACCIDENTE*DAMAGED*UNFALL*
23
8.500 €
Година 04/2014 Километража 465000 км Сила 220 кс
Франција, HUTTENHEIM
камион фургон IVECO Stralis 420
11
10.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 11/2010 Километража 696521 км Сила 420 кс
Франција, Ablis
камион фургон IVECO Stralis 420
8
11.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 05/2011 Километража 502856 км Сила 420 кс
Франција, Ablis
камион фургон IVECO Daily
5
10.000 €
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2007 Километража 102000 км Сила 130 кс
Франција, Vitry le Francois
оштетен камион фургон IVECO Eurocargo 120E18
4
цена на барање
Евро Euro 3
Година 05/2002 Километража 635000 км Сила 180 кс
Франција, Arc sur Tille
камион фургон IVECO Eurocargo 120E22
5
цена на барање
Евро Euro 5
Година 11/2013 Километража 175495 км Сила 220 кс
Франција, Arc sur Tille
камион фургон IVECO Stralis 420
12
11.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 02/2011 Километража 589935 км Сила 420 кс
Франција, Ablis
камион фургон IVECO Stralis 420
10
11.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 03/2011 Километража 460167 км Сила 420 кс
Франција, Ablis
камион фургон IVECO EuroCargo
7
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 2000-03-10 Километража 340000 км Сила 150 кс
Франција, ROUEN
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се