Филтри -

Камиони фургони IVECO од Финска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони фургони IVECO од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 2650 кг
Година 2008 Километража 638000 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 6700 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 658999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Носивост 1750 кг
Година 2015 Километража 449999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Носивост 7710 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 27500 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa

Other makes in the section "Камиони фургони од Финска"

Контактирајте го продавачот
35.000 €
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража Сила
Финска, Vantaa River
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 1030000 км Сила
Финска, Vantaa River
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 580000 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
99.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 49.43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража 69000 км Сила
Финска, Vantaa, Uusimaa
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 810000 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 589500 км Сила
Финска, Vantaa River
Контактирајте го продавачот
3.990 €
Година 1988 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 300000 км Сила
Финска, Vantaa River
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Носивост 3900 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2000 Километража 370000 км Сила
Финска
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Сила
Финска, Kangasala
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 1100092 км Сила
Финска, Kankaanpää
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Носивост 8300 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 612999 км Сила
Финска, Tupos, Pohjois-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
109.900 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Финска, Tampere
камион фургон Scania R470
1
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
камион фургон Mercedes-Benz Ateco
1
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
камион фургон Mercedes-Benz Actros 2551
1
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
камион фургон Volvo FM410 EEV
1
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Сила
Финска, Kuopio
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 330000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Носивост 13800 кг Зафатнина 54.58 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 1029999 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Година 1980 Километража 316611 км Сила
Финска, Jyväskylä
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се