Филтри -

Камиони фургони IVECO од Естонија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони фургони IVECO од Естонија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Носивост 1625 кг Зафатнина 22.44 м³
Година 06/2008 Километража 226690 км Сила
Естонија, Sauga
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 8550 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-02 Километража 567000 км Сила
Естонија, Rapla
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
23.750 €
Носивост 2085 кг Евро Euro 6 Зафатнина 37.51 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 242000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
15.750 € Без ДДВ
Носивост 2465 кг Евро Euro 6
Година 01/2014 Километража 217000 км Сила
Естонија, Valgamaa
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Носивост 2465 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 217000 км Сила
Естонија, Otepää
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се