Филтри -

Камиони фургони IVECO од Чешка Република

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

35 огласа: Камиони фургони IVECO од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.600 € Без ДДВ
Носивост 9595 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 596388 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
29.400 € Без ДДВ
Носивост 1960 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 339297 км Сила
Чехија, Strančice
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.180 € CZK 499.000 CZK
Година 2017 Километража 283000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Носивост 2590 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2014 Километража 535543 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
50.600 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017-09 Километража 102361 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 2270 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 291290 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Носивост 2610 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 591018 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-08 Километража 888160 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-08 Километража 888160 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
79.989 €
Носивост 14900 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 295000 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
аукција 3.600 € CZK 89.000 CZK
Зафатнина 61.58 м³
Година 04/2009 Километража 445520 км Сила
Чехија, Kozomín
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Носивост 5320 кг Евро Euro 4
Година 2007-08 Километража 669000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2012 Километража 848831 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 44.4 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-07 Километража 848831 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
3.650 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008-04 Километража 881828 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Носивост 4800 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004-07 Километража 245720 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Носивост 2390 кг Зафатнина 35.92 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-01-08 Километража 222957 км Сила
Чехија, Holubice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 2680 кг Зафатнина 32.84 м³
Година 10/2013 Километража 290793 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
3.650 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 35.1 м³
Година 2008-08 Километража 604538 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
3.650 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 35.1 м³
Година 2008-08 Километража 604538 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
5.300 € Без ДДВ
Носивост 9280 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 836712 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
3.550 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008-07 Километража 751814 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 8705 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.85 м³
Година 2013 Километража 808726 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
3.650 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-09 Километража 965761 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се