Филтри -

Камиони фургони IVECO од Бугарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони фургони IVECO од Бугарија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-11 Километража 43036 км Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014-07 Километража 48113 км Сила
Бугарија, София
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 3050 кг Евро Euro 6 Зафатнина 34.51 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-11 Километража 84400 км Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
10.170 € BGN 19.900 BGN
Носивост 3500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 21.53 м³
Година 2009 Километража 256000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
27.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 16.6 м³
Година 2018-07 Километража 146167 км Сила
Бугарија, София
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се