Филтри -

Камиони фургони IVECO од Белгија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

27 огласа: Камиони фургони IVECO од Белгија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Носивост 4810 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-01-14 Километража 655581 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Носивост 10020 кг Евро Euro 3
Година 2005-05-20 Километража 224125 км Сила
Белгија, Harchies
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-02 Километража 322706 км Сила
Белгија, Roeselare
камион фургон IVECO Eurocargo 120E18
1
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 42.52 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 331115 км Сила
Белгија, Wingene
камион фургон IVECO 120E17
1
Контактирајте го продавачот
6.850 € Без ДДВ
Зафатнина 37.36 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 259950 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
6.850 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 329901 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 524236 км Сила
Белгија, Sint-Katelijne-Waver
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 651859 км Сила
Белгија, Sint-Katelijne-Waver
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 486482 км Сила
Белгија, Sint-Katelijne-Waver
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Носивост 14300 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 570000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 05/1996 Километража 134000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Носивост 5160 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 568300 км Сила
Белгија, Genk
камион фургон IVECO Eurocargo 120E 18 камион фургон IVECO Eurocargo 120E 18 камион фургон IVECO Eurocargo 120E 18
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 602542 км Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 2590 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2008 Километража 241000 км Сила
Белгија, Gent
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 23.28 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 306411 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Носивост 9650 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 06/1995 Километража 801900 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
11.450 € Без ДДВ
Носивост 3250 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-03-15 Километража 136466 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 2045 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 159150 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Носивост 2910 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 350000 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.400 €
Носивост 2190 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2004 Километража 328412 км Сила
Белгија, Gent
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Носивост 4140 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-06-04 Километража 403430 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 44.64 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 223000 км Сила
Белгија, Roeselare
камион фургон IVECO Eurocargo 140E28
1
Контактирајте го продавачот
13.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 39.96 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 419735 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Носивост 1130 кг Суспензија пружина/пружина
Година 12/2001 Километража 246235 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Носивост 2600 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 278000 км Сила
Белгија, Meer
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи