Камион фургон IVECO ML100E22

€ 33.800
≈ US$ 38.201
Контактирајте го продавачот
Марка IVECO
Модел ML100E22
Тип камион фургон
Година на производство 09/2014
Километража 106000 км
Вкупна тежина 10000 кг
Локација Шпанија Valencia,Quart de Poblet
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID GU17064
Каросерија
Димензии на каросерија 6.1 м × 2.5 м × 2.45 м
Мотор
Марка Iveco
Тип линиски
Сила 220 кс (162 kW)
Гориво дизел
Дополнителна опрема
Хидраулична рампа
Марка Dhollandia
Носивост 1500 кг
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Дополнителни информации: шпански
PRÓXIMA ENTRADA A STOCK. Iveco ML100E22, 10.000 kg MMA, 220 CV, cabio manual 6v. Caja cerrada de 6,10X2,50X2,45 con puerta elevadora Dhollandia de 1500 kg. a.a. Para mas información contacta con nosotros.
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Контакти Dial Truck Valencia
Испрати порака
captcha
Слични огласи