Камион фургон IVECO Daily 35c15+ Box aluminiu si lift

камион фургон IVECO Daily 35c15+ Box aluminiu si lift
Фотографија: камион фургон IVECO Daily 35c15+ Box aluminiu si lift
1/9
€ 25.585
Бруто цена
€ 21.500
Нето цена
≈ US$ 24.736
Марка IVECO
Тип камион фургон
Година на производство 2015
Прва регистрација 2015-05
Километража 141982 км
Вкупна тежина 3500 кг
Локација Романија Pantelimon (IF)
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 5024314
Опис
Резервоар за гориво 90 л
Каросерија
Резервно тркало
Мотор
Сила 145 кс (107 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 2998 cм³
Евро Euro 5
Партикуларен филтер
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Меѓуоскино растојание 4100 мм
Кабина
Клима уред
Темпомат
Греач за седишта
Авто радио
Круз контрола (темпомат)
Тахограф
Електрично подигање на стакла
Ретровизори со електрично прилагодување
Централна брава
Ограничувач на брзина
L-пакет
Дополнителна опрема
Хидраулична рампа
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN ZCFC635A605024314
Боја бел
Дополнителни информации: германски
Fuel tank: 90l
Quality seal: OK Trucks Comfort
a/c: a/c
delivery date: 10.09.2018
interior type: fabric
airbag: driver airbags
emission test: 00.0000
Manual
Seats Fabric
Leaf suspension
1 x Airbag
Column aluminium taillift
Comfortable driver seat
Hydraulically damped driver seat
Driver's armrest
Heated drivers seat
Passenger bench
Driver's lumbar support
Electr. and heated rear view mirrors
Central locking with remote control
Tinted glass
Rear underrun
Daytime running lights
HA - i4.22
Wheel base 4.100
esp
cabin
tuner
daytime running lights
roadworthy
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Контакти IVECO România
Испрати порака
captcha
Слични огласи