Филтри -

Камиони фургони ISUZU - Узбекистан

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони фургони ISUZU - Узбекистан: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон ISUZU FVR 34 Q
1
Контактирајте го продавачот
74.770 € UZS 874.000.000 UZS
Носивост 8800 кг Зафатнина 33 м³
Година Километража Сила 240 кс
Узбекистан, Тошкент
нови камион фургон ISUZU тент
1
Контактирајте го продавачот
44.060 € UZS 515.000.000 UZS
Носивост 4400 кг Евро Euro 2
Година 12/2021 Километража Сила 121 кс
Узбекистан, Тошкент
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон ISUZU Van body truck (closed metal) камион фургон ISUZU Van body truck (closed metal) камион фургон ISUZU Van body truck (closed metal)
3
Контактирајте го продавачот
68.870 € UZS 805.000.000 UZS
Носивост 7580 кг Зафатнина 32 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Тошкент
камион фургон ISUZU NQR 71 PL камион фургон ISUZU NQR 71 PL камион фургон ISUZU NQR 71 PL
3
Контактирајте го продавачот
41.320 € UZS 483.000.000 UZS
Носивост 3995 кг Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила 121 кс
Узбекистан, Тошкент
камион фургон ISUZU  NPR 82 L (CNG) камион фургон ISUZU  NPR 82 L (CNG) камион фургон ISUZU  NPR 82 L (CNG)
3
Контактирајте го продавачот
54.490 € UZS 637.000.000 UZS
Носивост 3490 кг Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Тошкент
камион фургон ISUZU NMR 77E
1
Контактирајте го продавачот
38.670 € UZS 452.000.000 UZS
Носивост 2050 кг Зафатнина 14 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Тошкент
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се