Филтри -

Камиони фургони HOWO од Кина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони фургони HOWO од Кина: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 18.060 €
Носивост 25000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.4 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 23000 км Сила 375 кс
Кина, Shanghai
камион фургон HOWO Cargo truck камион фургон HOWO Cargo truck камион фургон HOWO Cargo truck
3
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.890 €
Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 18.060 €
Носивост 25000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.4 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 23000 км Сила 375 кс
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
19.800 US$ EUR ≈ 19.020 €
Носивост 20000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 336 кс
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
19.800 US$ EUR ≈ 19.020 €
Носивост 20000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 336 кс
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се