Филтри -

Камиони фургони HINO

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони HINO: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
53.450 € RUB 4.650.000 RUB
Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 1500 км Сила 240 кс
Русија, Красноярск
Контактирајте го продавачот
49.420 € RUB 4.300.000 RUB
Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 300000 км Сила
Јапонија, 長和町
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
30.690 € RUB 2.670.000 RUB
Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 190000 км Сила 210 кс
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
32.180 € RUB 2.800.000 RUB
Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 220000 км Сила 380 кс
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
49.420 € RUB 4.300.000 RUB
Зафатнина 5.12 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 1000 км Сила 240 кс
Русија, Красноярск
Контактирајте го продавачот
81.610 € RUB 7.100.000 RUB
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 250000 км Сила 380 кс
Јапонија, 長和町
Контактирајте го продавачот
68.960 € RUB 6.000.000 RUB
Година 2021 Километража 900 км Сила 150 кс
Русија, Владивосток
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се