Камиони фургони GOUPIL

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони фургони GOUPIL: 23 огласа

камион фургон GOUPIL G3 4x2 Electric
7
аукција аукција
Година 2013 Километража 17100 км Сила
Германија, Meppen-Versen
камион фургон GOUPIL G3
15
€ 7.950 USD ≈ US$ 8.827
Носивост 500 кг
Година 2013-02 Километража 20845 км Сила 9.52 кс
Холандија, ES Eindhoven
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон GOUPIL G3 Electric UTV Vehicle Closed Box
15
€ 7.500 USD ≈ US$ 8.327
Зафатнина V=2.23 м³
Година 2012-06 Километража 5938 км Сила 13.6 кс
Холандија, ES Eindhoven
камион фургон GOUPIL G3 Electric UTV Vehicle Closed Box
15
€ 8.500 USD ≈ US$ 9.438
Зафатнина V=4.1 м³
Година 2013-05 Километража 3319 км Сила 9.52 кс
Холандија, ES Eindhoven
камион фургон GOUPIL G3 Electric UTV
15
€ 7.950 USD ≈ US$ 8.827
Зафатнина V=3.52 м³
Година 2014-02-28 Километража 14857 км Сила 9.52 кс
Холандија, ES Eindhoven
камион фургон GOUPIL G3 Electric UTV Vehicle Closed Box
15
€ 7.950 USD ≈ US$ 8.827
Зафатнина V=2.23 м³
Година 2013-12 Километража 16332 км Сила 9.52 кс
Холандија, ES Eindhoven
камион фургон GOUPIL G3
15
€ 7.800 USD ≈ US$ 8.660
Година 2012-05 Километража 4644 км Сила 6.8 кс
Холандија, ES Eindhoven
камион фургон GOUPIL G3 Electric UTV Vehicle Closed Box
15
€ 7.950 USD ≈ US$ 8.827
Зафатнина V=2.86 м³
Година 2014-11 Километража 8514 км Сила 8.16 кс
Холандија, ES Eindhoven
камион фургон GOUPIL G3
8
€ 9.000 USD ≈ US$ 9.993
Година 2014-01-01 Километража Сила
Холандија, Culemborg
камион фургон GOUPIL G3 Electric UTV Vehicle Closed Box
15
€ 8.500 USD ≈ US$ 9.438
Година 2015-04 Километража 5163 км Сила 9.52 кс
Холандија, ES Eindhoven
камион фургон GOUPIL G3 Electric UTV Vehicle Closed Box
15
€ 8.250 USD ≈ US$ 9.160
Година 2014-02 Километража 16716 км Сила 9.52 кс
Холандија, ES Eindhoven
камион фургон GOUPIL G3 Electric UTV Vehicle Closed Box
15
€ 6.950 USD ≈ US$ 7.717
Зафатнина V=2.86 м³
Година 2013-07 Километража 23933 км Сила 9.52 кс
Холандија, ES Eindhoven
камион фургон GOUPIL G3 Electric UTV Vehicle Closed Box
15
€ 8.500 USD ≈ US$ 9.438
Година 2015-04 Километража 5640 км Сила 9.52 кс
Холандија, ES Eindhoven
камион фургон GOUPIL G3 Electric UTV Vehicle Closed Box
15
€ 7.600 USD ≈ US$ 8.438
Зафатнина V=2.23 м³
Година 2012-06 Километража 6963 км Сила 9.52 кс
Холандија, ES Eindhoven
камион фургон GOUPIL G3 Electric UTV Vehicle Closed Box
15
€ 7.950 USD ≈ US$ 8.827
Година 2014-02 Километража 13918 км Сила 9.52 кс
Холандија, ES Eindhoven
Омилени : 0 Споредба : 0