Филтри -

Камиони фургони GINAF од Европа

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони фургони GINAF: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Носивост 27130 кг
Година 2008 Километража Сила 462 кс
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Носивост 17710 кг
Година 2014 Километража Сила 462 кс
Холандија, Landhorst
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Носивост 19640 кг
Година 2006 Километража Сила 428 кс
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Носивост 25030 кг
Година 2006 Километража Сила 381 кс
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 27280 кг Евро Euro 2
Година 2000-01-22 Километража 543102 км Сила 428 кс
Холандија, Twello
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 32290 кг
Година 2007-11-01 Километража 181272 км Сила 408 кс
Холандија, Ossendrecht
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се