Филтри -

Камиони фургони Freightliner

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Камиони фургони Freightliner

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Камиони фургони"

Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Носивост 5090 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 288530 км Сила
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 07/2006 Километража 644430 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Носивост 14069 кг Евро Euro 6
Година 2018-07-01 Километража 445103 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.407 € GBP 7.950 GBP
Евро Euro 6
Година 2014-10 Километража 683910 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.280 € GBP 15.450 GBP
Евро Euro 6
Година 2017-10 Километража 453956 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.350 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 43.3 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 616314 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
8.350 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 42 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 397623 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
19.300 € Без ДДВ
Носивост 5600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2012 Километража 573000 км Сила
Полска, Cieszyn
Контактирајте го продавачот
6.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 46.98 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 491360 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
21.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 555000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Носивост 14300 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 570000 км Сила
Белгија, Ooigem
камион фургон Mercedes-Benz 1827 SK Manual камион фургон Mercedes-Benz 1827 SK Manual камион фургон Mercedes-Benz 1827 SK Manual
3
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 9300 кг Евро Euro 2
Година 1997 Километража 777000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Носивост 9700 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 945000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 10800 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 798000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Носивост 7200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43.74 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2011 Километража 859733 км Сила
Шпанија, Malaga
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Носивост 9200 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1989 Километража 596000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 322000 км Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 503000 км Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража 128013 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража 175849 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2020 Километража 190580 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2020 Километража 207558 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража 166390 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража 158695 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи