Камиони фургони FORD од Холандија

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони фургони FORD од Холандија: 37 огласа
€ 22.450 ≈ US$ 25.279
Носивост 785 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=19.4 м³
Година 2016-04-08 Километража 53662 км Сила 126 кс
Холандија, Mijdrecht
€ 22.900 ≈ US$ 25.785
Евро Euro 5
Година 2015-01 Километража 33271 км Сила 155 кс
Холандија, Son en Breugel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 29.950 ≈ US$ 33.724
Носивост 600 кг Евро Euro 6
Година 2017-05-04 Километража 48484 км Сила 131 кс
Холандија, Uden
€ 22.900 ≈ US$ 25.785
Носивост 460 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=19 м³
Година 2017-01-23 Километража 58994 км Сила 131 кс
Холандија, Veghel
€ 30.950 ≈ US$ 34.850
Носивост 600 кг Евро Euro 6
Година 2017-05-04 Километража 34670 км Сила 131 кс
Холандија, Uden
€ 20.950 ≈ US$ 23.590
Носивост 785 кг Евро Euro 5
Година 2016-06-24 Километража 56104 км Сила 126 кс
Холандија, Terborg
€ 19.950 ≈ US$ 22.464
Година 2016-06-24 Километража 69066 км Сила 125 кс
Холандија, Terborg
€ 21.450 ≈ US$ 24.153
Зафатнина V=19.4 м³
Година 2016-05-13 Километража 51711 км Сила 125 кс
Холандија, Terborg
€ 23.400 ≈ US$ 26.348
Носивост 500 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=19.23 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-04-13 Километража 44374 км Сила 131 кс
Холандија, Veghel
€ 24.950 ≈ US$ 28.094
Носивост 600 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=19.18 м³
Година 2017-04-05 Километража 38937 км Сила 131 кс
Холандија, Groningen
€ 24.950 ≈ US$ 28.094
Носивост 600 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=19.18 м³
Година 2017-04-25 Километража 33873 км Сила 131 кс
Холандија, Groningen
€ 16.500 ≈ US$ 18.579
Носивост 710 кг Зафатнина V=20 м³
Година 2011-10-17 Километража 141867 км Сила 200 кс
Холандија, Groningen
Година Километража Сила
Холандија, Goudriaan
€ 24.900 ≈ US$ 28.037
Носивост 560 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=19 м³
Година 2017-01-16 Километража 36383 км Сила 131 кс
Холандија, Langerak
€ 24.900 ≈ US$ 28.037
Носивост 560 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=18.94 м³
Година 2017-01-16 Километража 45049 км Сила 131 кс
Холандија, Langerak
Омилени : 0 Споредба : 0