Филтри -

Камиони фургони FORD од Европа

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони FORD: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон FORD TRANSIT 130T350 130T350 4x2
22
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2017 Километража 104600 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
камион фургон FORD Transit 350 2.0 TDCI 170 pk Trend Bakwagen met Laadklep Topspoil
30
Контактирајте го продавачот
16.744 € Без ДДВ
Година 2018-04-27 Километража 24692 км Сила 170 кс
Холандија, Helmond
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон FORD TRANSIT KONTENER WINDA 8 PALET KLIMATYZACJA  [ 7266 ]
33
Контактирајте го продавачот
19.753 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 18.77 м³
Година 2018 Километража 65300 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон FORD TRANSIT T350 2.2TDCI 125PS
23
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2013-03-12 Километража 319528 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион фургон FORD TRANSIT 350 170 CV Rif.T20-055
6
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 19.86 м³
Година 12/2017 Километража 152000 км Сила 170 кс
Италија, Calenzano
камион фургон FORD TRANSIT CONNECT 210 1.6TDCI 95PS TREND
24
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2014-08-28 Километража 61747 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
камион фургон FORD TRANSIT KONTENER WINDA 8 PALET KLIMATYZACJA TEMPOMAT SERWIS ASO
39
Контактирајте го продавачот
21.970 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 20.62 м³
Година 2019 Километража 51200 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон FORD Transit 350
12
Контактирајте го продавачот
6.570 € PLN 29.900 PLN
Носивост 800 кг
Година 2012 Километража 186600 км Сила 115 кс
Полска, Dobre Miasto
камион фургон FORD transit bakwagen laadklep airco
11
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Година 2017-01-01 Километража 87470 км Сила 130 кс
Холандија, Monster
камион фургон FORD transit bakwagen laadklep airco 99000km
10
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2016-01-01 Километража 99000 км Сила 130 кс
Холандија, Monster
камион фургон FORD TRANSIT KONTENER IZOTERMA KLIMA ADBLUE EURO6 SERWIS 8 PALET [ 92
38
Контактирајте го продавачот
14.260 € Без ДДВ
Зафатнина 20.05 м³
Година 2016 Километража 194100 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон FORD TRANSIT KONTENER 8 PALET MAŁY PRZEBIEG [ 7560 ]
33
Контактирајте го продавачот
14.260 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 110400 км Сила 100 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон FORD Transit
8
Контактирајте го продавачот
1.955 € PLN 8.900 PLN
Зафатнина 20.33 м³
Година 2001 Километража 380000 км Сила 90 кс
Полска, Dobre Miasto
камион фургон FORD DC
4
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 3200 кг
Година Километража 120000 км Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
камион фургон FORD TRANSIT 
34
Контактирајте го продавачот
16.896 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 18.77 м³
Година 2018 Километража 93500 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се