Филтри -

Камиони фургони FIAT од Италија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони FIAT од Италија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон FIAT DUCATO 35
1
Контактирајте го продавачот
18.300 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 157000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион фургон FIAT DUCATO 35
19
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 740 кг Евро Euro 5
Година 2018 Километража 69000 км Сила 130 кс
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон FIAT DUCATO 35
22
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 881 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 150000 км Сила 115 кс
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион фургон FIAT grande punto VAN 1.3 M-JET 3 PORTE 2 POSTI POP
15
Контактирајте го продавачот
3.790 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 120295 км Сила 74.78 кс
Италија, Corato (BA)
камион фургон FIAT DOBLO' 1.3 M-JET FURGONE SX
16
Контактирајте го продавачот
4.490 €
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 167013 км Сила 89.73 кс
Италија, Corato (BA)
камион фургон FIAT DUCATO 35 2.0
19
Контактирајте го продавачот
15.400 € Без ДДВ
Носивост 995 кг Евро Euro 5
Година 2016 Километража 158000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се