Филтри -

Камиони фургони FIAT од Европа

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони FIAT: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон FIAT DUCATO 35
1
Контактирајте го продавачот
18.300 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 157000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион фургон FIAT DUCATO 3,0 POWER 7 OSOBOWY
24
Контактирајте го продавачот
8.733 € PLN 39.900 PLN
Носивост 800 кг Зафатнина 18.48 м³
Година 2011 Километража 303111 км Сила 160 кс
Полска, STAROGARD GDAŃSKI
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон FIAT DUCATO 35
19
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 740 кг Евро Euro 5
Година 2018 Километража 69000 км Сила 130 кс
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион фургон FIAT DUCATO 35
22
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 881 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 150000 км Сила 115 кс
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион фургон FIAT grande punto VAN 1.3 M-JET 3 PORTE 2 POSTI POP
15
Контактирајте го продавачот
3.790 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 120295 км Сила 74.78 кс
Италија, Corato (BA)
камион фургон FIAT DOBLO' 1.3 M-JET FURGONE SX
16
Контактирајте го продавачот
4.490 €
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 167013 км Сила 89.73 кс
Италија, Corato (BA)
камион фургон FIAT DUCATO 35 2.0
19
Контактирајте го продавачот
15.400 € Без ДДВ
Носивост 995 кг Евро Euro 5
Година 2016 Километража 158000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
нови камион фургон FIAT Ducato Maxi Pritsche Plane 8EP + LBW
12
Контактирајте го продавачот
32.750 € Без ДДВ
Зафатнина 21.25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 10 км Сила 179 кс
Германија, Schöpstal
камион фургон FIAT DUCATO KONTENER
31
Контактирајте го продавачот
10.990 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 222200 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
нови камион фургон FIAT Ducato Maxi Koffer mit LBW Klima Tempomat SOFORT
10
Контактирајте го продавачот
33.545,69 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 20.33 м³
Година 2020-09 Километража 200 км Сила 148 кс
Германија, Schöpstal
камион фургон FIAT Ducato Van
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
17.140 € SEK 175.000 SEK
Година 2016 Километража 141000 км Сила
Шведска, Stockholm
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се