Филтри -

Камиони фургони ERF

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи

1 оглас: Камиони фургони ERF

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
камион фургон ERF ECX 2005 BREAKING FOR SPARES за делови камион фургон ERF ECX 2005 BREAKING FOR SPARES за делови
2
цена на барање
2005
Обединето Кралство, Sunderland
Контактирајте го продавачот

Други марки во делот "Камиони фургони"

11.900 €
2004
1754000 км
Сила 459 кс (337 kW) Евро Euro 3 Носивост 14000 кг Зафатнина 0.69 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Финска, Pori, Satakunta
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
44.800 €
2015
188000 км
Сила 252 кс (185 kW) Евро Euro 6 Носивост 7820 кг Зафатнина 0.34 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Финска, Pori, Satakunta
Контактирајте го продавачот
12.800 €
2004
1753000 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 3 Носивост 13475 кг Зафатнина 0.69 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Финска, Pori, Satakunta
Контактирајте го продавачот
39.800 €
2019
Евро Euro 6 Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Финска, Pori, Satakunta
Контактирајте го продавачот
36.500 €
2012
330000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Носивост 6300 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Финска, Pori, Satakunta
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
2012
433000 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 6454 кг Зафатнина 28745 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
18.750 € Без ДДВ
2014
1108000 км
Сила 510 кс (375 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 12750 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
2012
704000 км
Сила 260 кс (191 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 8135 кг Зафатнина 38711 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
2009
1384000 км
Сила 620 кс (456 kW) Евро Euro 4 Носивост 14930 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Финска, Tallinna
Контактирајте го продавачот
4.900 €
2005
700000 км
Сила 267 кс (196 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 8000 кг Зафатнина 54.19 м³ Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
2020
9000 км
Сила 256 кс (188 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
377140 км
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
9.900 €
2006
310000 км
Сила 239 кс (176 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 8400 кг Зафатнина 45.22 м³ Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
2003
769444 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2012
75000 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 5 Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2015
460000 км
Сила 240 кс (176 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2017
283000 км
Сила 160 кс (118 kW) Евро Euro 6 Носивост 4500 кг Зафатнина 80 м³ Оскина конфигурација 6x2
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2017
380000 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 6 Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2014
274654 км
Сила 190 кс (140 kW) Евро Euro 6 Оскина конфигурација 4x2
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2015
352000 км
Сила 238 кс (175 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 4300 кг Зафатнина 38 м³
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
36.750 € Без ДДВ
2018
395500 км
Сила 325 кс (239 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 10290 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
аукција 83,74 € 1.000 NOK
2011
127126 км
Сила 175 кс (129 kW) Носивост 3495 кг
Норвешка, Nes
Контактирајте го продавачот
49.500 €
2016
366578 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 9500 кг Зафатнина 49.38 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
48.200 € Без ДДВ
2015
403000 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 8100 кг Зафатнина 45.42 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи