Филтри -

Камиони фургони DONGFENG

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони DONGFENG: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон DONGFENG Cargo truck
2
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.049 €
Година 2016 Километража 80000 км Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се