Филтри -

Камиони фургони DAF од Унгарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони фургони DAF од Унгарија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 196000 км Сила 298 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
30.300 € Без ДДВ
Носивост 6975 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 238915 км Сила 220 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
21.300 € Без ДДВ
Носивост 985 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 283759 км Сила 179 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 8300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2010 Километража 767000 км Сила 265 kW
Унгарија, Nyíregyháza-Oros
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 815000 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се