Филтри -

Камиони фургони DAF од Португалија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони фургони DAF од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-05-08 Километража 526053 км Сила
Португалија, A dos Cunhados
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 01/2001 Километража 750000 км Сила
Португалија, ANDRINOS
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/2014 Километража 386011 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Носивост 7500 кг Зафатнина 54.68 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2013 Километража 515000 км Сила
Португалија, Fagilde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2
Година 2004 Километража 709220 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-11-11 Километража 510000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се