Филтри -

Камиони фургони DAF од Полска

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Камиони фургони DAF од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Носивост 7940 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 313000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.999 € Без ДДВ
Носивост 6035 кг Евро Euro 5 Зафатнина 34.03 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 467000 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
82.440 € PLN 380.000 PLN
Носивост 12000 кг Зафатнина 45.63 м³
Година 2018 Километража 420000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
17.790 € PLN 82.000 PLN
Носивост 26000 кг
Година 2010 Километража 790000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
18.010 € PLN 83.000 PLN
Носивост 6500 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 521000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Носивост 5625 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-03 Километража 414000 км Сила
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
19.530 € PLN 90.000 PLN
Носивост 10030 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-05 Километража 562766 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 7805 кг
Година 2012 Километража 483250 км Сила
Полска, B-stok
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 43.21 м³
Година 07/2018 Километража 184244 км Сила
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 43.21 м³
Година 2018 Километража 275350 км Сила
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
21.670 € PLN 99.900 PLN
Носивост 5490 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.68 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2016 Километража 269000 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Носивост 7600 кг Евро Euro 6 Зафатнина 56 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2017 Километража 630000 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
19.500 € PLN 89.900 PLN
Носивост 8400 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 773000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
19.960 € PLN 92.000 PLN
Носивост 10670 кг Евро Euro 5 Зафатнина 41.89 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2012 Километража 550989 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
19.960 € PLN 92.000 PLN
Носивост 9260 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51.12 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-02 Километража 648000 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Носивост 8800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 34.09 м³
Година 2008 Километража 659000 км Сила
Полска, Nowe Iganie
Контактирајте го продавачот
18.870 € PLN 87.000 PLN
Носивост 9040 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49.14 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 662330 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
20.830 € PLN 96.000 PLN
Носивост 9742 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-09 Километража 711000 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
15.620 € PLN 72.000 PLN
Носивост 7810 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-08 Километража 1454000 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
6.509 € PLN 30.000 PLN
Носивост 5690 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2009 Километража 620000 км Сила
Полска, Rybnik
Контактирајте го продавачот
18.440 € PLN 85.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 544000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
15.080 € PLN 69.500 PLN
Носивост 10800 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 555000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Носивост 8700 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 1757000 км Сила
Полска, B-stok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Полска, Krzykosy
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Евро Euro 5
Година 2002 Километража Сила
Полска, Siedlec
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се