Филтри -

Камиони фургони DAF од Литванија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони DAF од Литванија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон DAF FA LF 55.220
8
3.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 29.24 м³
Година 12/2005 Километража 743971 км Сила 224 кс
Литванија, Vilnius
камион фургон DAF 105.460 + приколка
15
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 06/2013 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон DAF CF 85.410
21
14.100 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 07/2014 Километража Сила
Литванија, Kaunas
камион фургон DAF 95.360 ATI
19
10.500 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 1995 Километража 1106086 км Сила 360 кс
Литванија, Dievogala
камион фургон DAF LF 45.220 Euro5
11
7.900 € Без ДДВ
Носивост 5650 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 240000 км Сила 220 кс
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се