Филтри -

Камиони фургони DAF од Италија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони DAF од Италија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон DAF CF
1
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 18000 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 1296995 км Сила 314 кс
Италија, Roma
камион фургон DAF  AE45BF.150
13
Контактирајте го продавачот
5.978 € Со вклучен ДДВ
Носивост 2275 кг Евро Euro 3
Година 2001-12-18 Километража 354000 км Сила
Италија, Thiene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон DAF CF 26,310 FG ISOT+GR E SPONDA FNA03/2019 8300mm
26
Контактирајте го продавачот
20.740 € Со вклучен ДДВ
Носивост 13900 кг Евро Euro 4
Година 2007-04-02 Километража 956680 км Сила 310 кс
Италија, Thiene
камион фургон DAF 45/115 FURGONE LEGA +SPONDA
22
Контактирајте го продавачот
10.370 € Со вклучен ДДВ
Носивост 5550 кг Евро Euro 4
Година 2008-01-10 Километража 776900 км Сила 182 кс
Италија, Pederobba
камион фургон DAF AE55
8
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Носивост 8200 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 1002672 км Сила 246 кс
Италија, Roma
камион фургон DAF LF 220
5
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Евро Euro 6 Зафатнина 33.56 м³
Година 2015 Километража 341000 км Сила 220 кс
Италија, Sassuolo (MO)
камион фургон DAF LF
5
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 23000 км Сила
Италија, Sassuolo (MO)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се