Филтри -

Камиони фургони DAF од Холандија

Резултати од пребарување: 172 огласа
Прикажи

172 огласа: Камиони фургони DAF од Холандија

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
23.500 € Без ДДВ
377140 км
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
36.750 € Без ДДВ
2018
395500 км
Сила 325 кс (239 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 10290 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
4.900 € Без ДДВ
1998
149612 км
Сила 130 кс (96 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 3640 кг Зафатнина 19.94 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
1998
669183 км
Сила 381 кс (280 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 7840 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
2013
643324 км
Сила 184 кс (135 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 6280 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Leeuwarden
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
2002
413562 км
Сила 150 кс (110 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 2930 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
2005
383142 км
Сила 340 кс (250 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 17580 кг Оскина конфигурација 6x2
Холандија, Beuningen
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
1999
305653 км
Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 9600 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Heerenveen
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
2019
173319 км
Сила 184 кс (135 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 6693 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.450 € Без ДДВ
2016
402287 км
Сила 223 кс (164 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 5920 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
2015
539222 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 4155 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
2014
766900 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 4515 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
15.650 € Без ДДВ
2016
765800 км
Сила 210 кс (154 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 6084 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
2009
892181 км
Сила 462 кс (340 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 12410 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
2006
460300 км
Сила 222 кс (163 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 4930 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Beuningen
Контактирајте го продавачот
77.900 € Без ДДВ
2023
174 км
Сила 230 кс (169 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 5805 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Veghel
BAS World
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
77.900 € Без ДДВ
2023
170 км
Сила 230 кс (169 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 5805 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Veghel
BAS World
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.450 € Без ДДВ
2018
698239 км
Сила 210 кс (154 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 5830 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
2016
504721 км
Сила 286 кс (210 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 10210 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
31.250 € Без ДДВ
2017
444368 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 15710 кг Оскина конфигурација 6x2
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
102.500 € Без ДДВ
2021
115041 км
Сила 408 кс (300 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 7908 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
2016
621760 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 5689 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
2009
823000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 9525 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
2004
900000 км
Сила 185 кс (136 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 11580 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
27.750 € Без ДДВ
2016
357320 км
Сила 150 кс (110 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 2188 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 172 огласа
Прикажи