Филтри -

Камиони фургони DAF од Франција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони DAF од Франција: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон DAF LF45 180
3
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 08/2004 Километража 219000 км Сила
Франција, Poitiers
оштетен камион фургон DAF CF75 310
5
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2007 Километража 600000 км Сила 310 кс
Франција, Saint Victoret
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон DAF LF 180
10
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2006 Километража 773576 км Сила 180 кс
Франција, Saint Victoret
оштетен камион фургон DAF LF45
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 12/2007 Километража 631917 км Сила 180 кс
Франција, Arc sur Tille
оштетен камион фургон DAF LF45 220
6
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 09/2009 Километража 737693 км Сила 220 кс
Франција, Arc sur Tille
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се