Филтри -

Камиони фургони DAF од Естонија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи

7 огласа: Камиони фургони DAF од Естонија

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
12.500 € Без ДДВ
2011
386000 км
Сила 408 кс (300 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 8750 кг Зафатнина 49.08 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
2014
485153 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 4200 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
12.900 € Без ДДВ
2011
286000 км
Сила 247 кс (182 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 7585 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
2015
300464 км
Сила 253 кс (186 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 7625 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
2015
435583 км
Сила 283 кс (208 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 10075 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
2012
253140 км
Сила 185 кс (136 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 2565 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
2012
575311 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 14445 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи