Филтри -

Камиони фургони DAF од Чешка Република

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони DAF од Чешка Република: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон DAF XF 105.460
20
11.990 € Без ДДВ
Носивост 14110 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48.11 м³
Година 2007-05 Километража 1212000 км Сила 460 кс
Чехија, Nove Straseci
камион фургон DAF LF 12
18
12.900 € Без ДДВ
Носивост 5850 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 391000 км Сила 220 кс
Чехија, Nove Straseci
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон DAF CF 85.360
20
8.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 42.61 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-05 Километража 1061000 км Сила 360 кс
Чехија, Nové Strašecí
камион фургон DAF CF 85.360
20
8.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 42.61 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-07 Километража 1073000 км Сила 360 кс
Чехија, Nové Strašecí
камион фургон DAF CF 85.360
20
8.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 42.61 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-05 Километража 1089000 км Сила 360 кс
Чехија, Nové Strašecí
камион фургон DAF LF 220
19
8.630 € CZK 235.000 CZK
Година 2011 Километража 698000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
камион фургон DAF CF 85.360 LBW Euro5
20
8.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 42.61 м³
Година 2010-07 Километража 1089000 км Сила 360 кс
Чехија, Nové Strašecí
камион фургон DAF CF 85.360 LBW
20
8.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 42.61 м³
Година 2010-05 Километража 1103000 км Сила 360 кс
Чехија, Nové Strašecí
камион фургон DAF LF 12.220
20
16.990 € Без ДДВ
Носивост 5990 кг Евро Euro 5 Зафатнина 41.96 м³
Година 2013-05 Километража 470000 км Сила 220 кс
Чехија, Nove Straseci
камион фургон DAF CF 75.250, 18t, EURO 5, TAIL LIFT DHOLLANDIA
11
10.150 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 58.23 м³
Година 2010-02 Километража 446364 км Сила 249 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион фургон DAF CF 75
20
27.900 € Без ДДВ
Носивост 8920 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42.67 м³
Година 2012-10 Километража 498000 км Сила 310 кс
Чехија, Nove Straseci
камион фургон DAF XF 105
13
10.200 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2007-09 Километража 800000 км Сила 462 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се