Филтри -

Камиони фургони DAF од Белгија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

28 огласа: Камиони фургони DAF од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-07-20 Километража 750000 км Сила
Белгија, Hannut
Контактирајте го продавачот
10.750 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2010 Километража 570000 км Сила
Белгија, GENK
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
54.950 € Без ДДВ
Носивост 9190 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-03-02 Километража 371050 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Носивост 9590 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-02-16 Километража 432250 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-04-05 Километража 815000 км Сила
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 9200 кг Евро Euro 3
Година 2006-04-05 Километража 269200 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Носивост 5680 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2009 Километража 372819 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
10.250 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2007 Километража 550000 км Сила
Белгија, GENK
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2002 Километража 360000 км Сила
Белгија, GENK
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Година 2003-01-01 Километража 486508 км Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
39.750 € Без ДДВ
Носивост 5509 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-03-24 Километража 191508 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
8.400 € Без ДДВ
Носивост 10070 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-06-20 Километража 571021 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.500 € Без ДДВ
Носивост 1980 кг Евро Euro 6
Година 01/2023 Километража 28800 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1994-01-01 Километража 106214 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Носивост 4840 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1999-03-26 Километража 152257 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
6.350 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 19.4 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 612505 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
8.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 47.1 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 590527 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Носивост 6160 кг Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 420000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 6400 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-11-22 Километража 531000 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-10-22 Километража 390403 км Сила
Белгија, Hannut
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
Носивост 11500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.79 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 545753 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
14.250 € Без ДДВ
Носивост 9700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-05-09 Километража 604546 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Носивост 8760 кг
Година 01/2001 Километража 264293 км Сила
Белгија, GENK
Контактирајте го продавачот
5.700 € Без ДДВ
Носивост 4380 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1998-03-03 Километража 602603 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 36.4 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 363413 км Сила
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се