Филтри -

Камиони фургони CITROEN

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони CITROEN: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон CITROEN JUMPER KONTENER WINDA 9 PALET KLIMATYZACJA WEBASTO TEMPOMAT 180K
33
13.175 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 193700 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон CITROEN BERLINGO 1.6HDI
20
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 235592 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон CITROEN Jumper
14
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016-10 Километража 253500 км Сила 130 кс
Романија, Ilfov
камион фургон CITROEN JUMPER KONTENER WINDA KLIMATYZACJA TEMPOMAT SERWIS 8 PALET 150KM
32
14.055 € Без ДДВ
Зафатнина 18.69 м³
Година 2014 Километража 148300 км Сила 150 кс
Полска, Wałbrzych
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се