Филтри -

Камиони фургони BEDFORD

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони BEDFORD: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон BEDFORD COLLECTOR'S ITEM / OLD-TIMER / WOODEN STRUCTURE
18
8.750 € Без ДДВ
Носивост 4502 кг
Година 1971-03-11 Километража 73852 км Сила 100 кс
Холандија, Gilze
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се