Камиони фургони AVIA од Европа

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони фургони AVIA: 3 огласа
€ 3.976 ≈ US$ 4.494
Година 2004-06 Километража 262500 км Сила 136 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 1.454 ≈ US$ 1.643
Евро Euro 2
Година 1995-06 Километража 407990 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 1.922 ≈ US$ 2.172
Година 1998-06 Километража 602880 км Сила 116 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
Омилени : 0 Споредба : 0