Камион фургон AVIA D90-EL (ID6587)

камион фургон AVIA D90-EL (ID6587)
Фотографија: камион фургон AVIA D90-EL (ID6587)
1/6
€ 3.976
Нето цена
US$ 4.529
Марка AVIA
Модел D90-EL (ID6587)
Тип камион фургон
Прва регистрација 2004-06
Километража 262500 км
Вкупна тежина 9000 кг
Локација Чехија Lhota pod Libčany
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 6587
Каросерија
Димензии на каросерија должина - 6.16 м, широчина - 2.46 м
Мотор
Сила 136 кс (100 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 3922 cм³
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Сопирачки
ABS
Кабина
Токи-воки
Опис
Боја темно син
Дополнителни информации: германски
napravy 4x2
servo
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Контакти BAZAR ROUDNICE
Испрати порака
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.