Камион фургон AVIA A31T-L

камион фургон AVIA A31T-L
Фотографија: камион фургон AVIA A31T-L
1/15
€ 1.454
Нето цена
US$ 1.656
Марка AVIA
Модел A31T-L
Тип камион фургон
Прва регистрација 1995-06
Километража 407990 км
Вкупна тежина 3360 кг
Локација Чехија Lhota pod Libčany
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 10671
Опис
Вкупни димензии должина - 5.03 м, широчина - 2.12 м
Мотор
Евро Euro 2
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Опис
Боја темно син
Дополнителни информации: германски
manuál | brzdy bubnové | EURO II | zadní vrata | rádio | nezávislé topení | spací nástavba | tachograf | stavitelná sedačka vyhřívaná zrcátka
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Контакти BAZAR ROUDNICE
Испрати порака
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.