Камион фургон AVIA 75-EL MTSK

камион фургон AVIA 75-EL MTSK
Фотографија: камион фургон AVIA 75-EL MTSK
1/13
€ 1.922
Нето цена
US$ 2.189
Марка AVIA
Модел 75-EL MTSK
Тип камион фургон
Прва регистрација 1998-06
Километража 602880 км
Локација Чехија Lhota pod Libčany
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 10004
Мотор
Сила 116 кс (85 kW)
Гориво дизел
Оски
Оски 2
Дополнителна опрема
Хидраулична рампа
Опис
Боја темно син
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Контакти BAZAR ROUDNICE
Испрати порака
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.