Камиони фургони

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони фургони: 489 огласа

камион фургон VOLKSWAGEN LT-35
35
€ 3.799 USD ≈ US$ 4.191
Зафатнина V=18.78 м³
Година 07/1995 Километража Сила
Грција, Εργοχώρι
камион фургон VOLKSWAGEN PICK-UP DH 2.5 4x4 Box - 03
56
аукција € 4.124 SEK USD SEK 44.000 ≈ US$ 4.549
Носивост 460 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража Сила 116 кс
Шведска, Kungälv
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион фургон MERCEDES-BENZ Sprinter 318 CDI 4x2 Box (tail lift) - 08
55
аукција € 2.905 SEK USD SEK 31.000 ≈ US$ 3.205
Носивост 800 кг Евро Euro 4
Година 2008-09-18 Километража 206877 км Сила 184 кс
Шведска, Kungälv
камион фургон IVECO 35c13
6
€ 19.500 USD ≈ US$ 21.510
Носивост 771 кг Зафатнина V=20.08 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015-01 Километража 103000 км Сила 125 кс
Словачка, 330 23 Nýřany
камион фургон IVECO 35S16
8
€ 32.840 CHF USD CHF 35.900 ≈ US$ 36.225
Носивост 925 кг Зафатнина V=18 м³
Година 2017-10 Километража 43000 км Сила 156 кс
Швајцарија, Hendschiken
камион фургон IVECO 35S16
14
€ 35.220 CHF USD CHF 38.500 ≈ US$ 38.849
Носивост 2240 кг Зафатнина V=18.94 м³
Година 2018-06 Километража 35000 км Сила 156 кс
Швајцарија, Hendschiken
камион фургон FORD Transit
11
€ 3.000 USD ≈ US$ 3.309
Носивост 1500 кг Евро Euro 2 Зафатнина V=16 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 04/1996 Километража Сила 100 кс
Бугарија, Враца
камион фургон MERCEDES-BENZ 316 '07 / EURO 3
38
преговара
Година 2007 Километража Сила 160 кс
Грција, Τρίκαλα
камион фургон IVECO 35S15V
18
€ 15.900 USD ≈ US$ 17.539
Носивост 1018 кг Зафатнина V=16.01 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016-06 Километража 60689 км Сила 145 кс
Бугарија, Sofia
камион фургон IVECO 35C15
14
€ 23.000 USD ≈ US$ 25.371
Зафатнина V=19.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016-09 Километража 45200 км Сила 145 кс
Бугарија, Sofia
камион фургон IVECO 35S14V
6
€ 19.900 USD ≈ US$ 21.952
Носивост 1050 кг Зафатнина V=16.15 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-08 Километража 45000 км Сила 136 кс
Хрватска, Zagreb
камион фургон IVECO 35S15V
8
€ 9.600 USD ≈ US$ 10.590
Носивост 1070 кг Зафатнина V=15.39 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2014-03 Километража 241000 км Сила 145 кс
Хрватска, Zagreb
камион фургон IVECO 35C15D
8
€ 7.500 USD ≈ US$ 8.273
Носивост 1040 кг Зафатнина V=2.46 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008-04 Километража 254000 км Сила 145 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион фургон IVECO 35S17A8
9
€ 24.610 CHF USD CHF 26.900 ≈ US$ 27.144
Носивост 1060 кг Зафатнина V=18 м³
Година 2016-10 Километража 109200 км Сила 170 кс
Швајцарија, Hendschiken
камион фургон MERCEDES-BENZ Sprinter 412
11
€ 5.573 BGN USD BGN 10.900 ≈ US$ 6.148
Зафатнина V=20.7 м³
Година 1997 Километража 290000 км Сила 120 кс
Бугарија, КАРЛОВО
Омилени : 0 Споредба : 0