Филтри -

Камиони-цистерни од Украина

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

21 огласа: Камиони-цистерни од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна за млеко ZIL 433362 камион-цистерна за млеко ZIL 433362 камион-цистерна за млеко ZIL 433362
3
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 6.065 €
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 5000 л
Година 01/2006 Километража Сила
Украина, Золотоноша
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 13500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пружина Модел ПЗ-11
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови камион за транспорт на гориво FORD Trucks 1833 DC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 10 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион за транспорт на гориво FORD 2533 нови камион за транспорт на гориво FORD 2533
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 15 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион-цистерна MAZ КТ-506
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион за транспорт на гас FORD 2533 DC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 24 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Одесса
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 16 м³
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесса
Контактирајте го продавачот
63.400 US$ EUR ≈ 59.160 €
Камион-цистерна
Носивост 6300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 1 км Сила
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
камион-цистерна AVTR TT05 на шасі автомобіля  JAC N120
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2023 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 16 м³ Модел топливозаправщик
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесса
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.650 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 340000 км Сила
Украина, Обухів
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Камион за транспорт на гориво
Носивост 27900 кг Зафатнина 35100 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Километража Сила
Украина, Івано-Франківськ
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 6 Зафатнина 20600 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 677000 км Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Модел ЭВЕРЛАСТ АТЗ-12
Година 2020 Километража Сила
Украина, Одесса
нови камион за транспорт на гас EVERLAST АЦГ-24 нови камион за транспорт на гас EVERLAST АЦГ-24 нови камион за транспорт на гас EVERLAST АЦГ-24
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 24 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Одесса
нови камион-цистерна AVTR  на шасі DongFeng 3330 нови камион-цистерна AVTR  на шасі DongFeng 3330 нови камион-цистерна AVTR  на шасі DongFeng 3330
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³
Година Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Модел 6312C3
Година 2020 Километража Сила
Украина, Одесса
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 20 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Одесса
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 20 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Одесса
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се