Филтри -

Камиони-цистерни од Шпанија

Резултати од пребарување: 122 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни од Шпанија: 122 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна VOLVO FL250 4x2
67
Побарајте цена
аукција аукција
Камион-цистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража Сила
Шпанија, Ocana
камион за транспорт на гориво NISSAN M11.150
8
Контактирајте го продавачот
1 €
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 5255 л
Година 1995 Километража 101000 км Сила 155 кс
Шпанија, Girona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-цистерна MAN TGS 26 400
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 09/2009 Километража 436000 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-цистерна IVECO STRALIS 410
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 02/2007 Километража 724777 км Сила 410 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-цистерна VOLVO FM13 400
5
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 09/2007 Километража 534000 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-цистерна MERCEDES-BENZ ACTROS 25 41
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 01/2009 Километража 390000 км Сила 410 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-цистерна SCANIA P 320
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 12/2009 Километража 276316 км Сила 320 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-цистерна MAN TGA 35 400
9
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 01/2010 Километража 443000 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-цистерна VOLVO FE 320
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 09/2008 Километража 435000 км Сила 320 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-цистерна SCANIA R 500
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 12/2007 Километража 494000 км Сила 500 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-цистерна MERCEDES-BENZ ACTROS 18 25
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 12/2010 Километража 490000 км Сила 250 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-цистерна SCANIA P320 E5/19000l/5Kammern/Lift-Lenkachse/ADR 09.21
16
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 2010-09 Километража 249715 км Сила 320 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-цистерна RENAULT Premium 320 DXI
16
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Зафатнина 18 м³
Година 2008-11 Километража 361168 км Сила 320 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 260
16
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 13000 л
Година 2011-08 Километража 367126 км Сила 260 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-цистерна RENAULT Premium 310 DXI
16
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 18000 л
Година 2010-03 Километража 242134 км Сила 310 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 122 огласа
Прикажи
Претплати се