Филтри -

Камиони-цистерни од Русија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни од Русија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион за сточна храна IVECO Menci
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за сточна храна
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила 420 кс
Русија
камион-цистерна KAMAZ 65115
6
Контактирајте го продавачот
38.910 € RUB 3.371.000 RUB
Камион-цистерна
Година 2019 Километража Сила
Русија, Курган
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна KAMAZ 6
8
Контактирајте го продавачот
69.810 € RUB 6.047.000 RUB
Камион-цистерна
Година 2019 Километража Сила
Русија, Курган
камион за превоз на битумен KAMAZ 43253 "Курганский завод СпецТехники"
8
Контактирајте го продавачот
38.170 € RUB 3.307.000 RUB
Камион за превоз на битумен
Година 2019 Километража Сила
Русија, Курган
камион за превоз на битумен KAMAZ 65115
5
Контактирајте го продавачот
50.580 € RUB 4.381.000 RUB
Камион за превоз на битумен
Година 2019 Километража Сила
Русија, Курган
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се