Филтри -

Камиони-цистерни од Полска

Резултати од пребарување: 111 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни од Полска: 111 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво RENAULT MIDLUM 280 DXI / 4X4 / FUEL TANK TRUCK / CISTERN / 11800 L /
34
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 8300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 11800 л Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 351000 км Сила 280 кс
Полска, Bodzentyn
камион-цистерна за млеко SCANIA P410 , E6 , 6X2 , 20.000km ! ! ! , 2 units , steer/lift axle , 3
53
Контактирајте го продавачот
94.330 € PLN 430.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Носивост 16220 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 20000 км Сила 410 кс
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гориво IVECO EUROCARGO
8
Контактирајте го продавачот
2.194 € PLN 10.000 PLN
Камион за транспорт на гориво
Година 1994-10-11 Километража 101947 км Сила 116 кс
Полска, Warszawa
камион-цистерна FELDBINDER Feldbinder
4
Контактирајте го продавачот
58.990 € PLN 268.900 PLN
Камион-цистерна
Година 2014 Километража Сила
Полска, Kajew
камион за сточна храна VOLVO FM 440
24
Контактирајте го продавачот
29.620 € PLN 135.000 PLN
Камион за сточна храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 690000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
камион за транспорт на гориво DAF 85
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Суспензија пружина/пружина
Година 1993 Километража Сила
Полска, Myszków
нови камион-цистерна SCANIA G450 Stokota FUEL TANK + TRAILER
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 14575 кг
Година 2021 Километража Сила 450 кс
Полска, Frydrychowo
камион-цистерна VOLVO FH 12
12
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Камион-цистерна
Зафатнина 17000 л
Година 1999 Километража 282000 км Сила 379 кс
Полска, Opoczno
камион-цистерна за млеко SCANIA 124 420CYSTERNA DO MLEKA
9
Контактирајте го продавачот
21.920 € PLN 99.900 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 21 м³
Година 2002 Километража 670000 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ 2534
10
Контактирајте го продавачот
7.130 € PLN 32.500 PLN
Камион за транспорт на гориво
Година 1992 Километража 729179 км Сила
Полска, Wawrzeńczyce
камион-цистерна за млеко RENAULT PREMIUM  6x2  /  8 TYRES  /
6
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 11000 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2002 Километража 1000000 км Сила
Полска, Tychy
нови камион за превоз на битумен VOLVO ADR oleje przepracowane
6
Контактирајте го продавачот
60.940 € PLN 277.800 PLN
Камион за превоз на битумен
Носивост 14000 кг Зафатнина 16 м³ Модел Stokota zabudowa asenizacyjna
Година 2020 Километража 2 км Сила
Полска, Elbląg
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 1726
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 2 Зафатнина 14000 л Суспензија пружина/пружина
Година 1990-09-05 Километража 786796 км Сила 260 кс
Полска, WOLSZTYN
камион-цистерна SCANIA R 440
14
Контактирајте го продавачот
32.690 € PLN 149.000 PLN
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 450000 км Сила
Полска, Grzędy
камион за транспорт на гориво MAN F2000
12
Контактирајте го продавачот
8.117 € PLN 37.000 PLN
Камион за транспорт на гориво
Носивост 13350 кг Зафатнина 13.35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 710123 км Сила 403 кс
Полска, Kruszyn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 111 огласа
Прикажи
Претплати се