Филтри -

Камиони-цистерни од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни од Обединетото Кралство: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна DAF CF
7
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража Сила 410 кс
Обединето Кралство, Gloucestershire
камион за превоз на цемент VOLVO FM410
6
цена на барање
Камион за превоз на цемент
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2017 Километража Сила 410 кс
Обединето Кралство, Gloucestershire
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гориво DAF CF75 310
65
17.920 € GBP 15.950 GBP
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 20000 л
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион за превоз на цемент VOLVO FM12 8x4 Cement Sleeper
8
аукција аукција
Камион за превоз на цемент
Година 2004 Километража 564957 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
камион-цистерна VOLVO FM9
33
аукција аукција
Камион-цистерна
Година 2004 Километража 586045 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион-цистерна MAN 25.322 17,200 litres
1
цена на барање
Камион-цистерна
Година Километража Сила 320 кс
Обединето Кралство, Doncaster
камион-цистерна IVECO 260-32
10
цена на барање
Камион-цистерна
Година Километража Сила 320 кс
Обединето Кралство, Doncaster
камион-цистерна MERCEDES-BENZ Axor
26
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2008 Километража 852032 км Сила 360 кс
Обединето Кралство, Doncaster
камион за транспорт на гориво FODEN 8x4 Fuel Tanker
29
аукција аукција
Камион за транспорт на гориво
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион за транспорт на гориво IVECO Stralis 310
61
15.670 € GBP 13.950 GBP
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион за транспорт на гориво ERF ECM 20000 Litre Fuel Tanker
100
14.550 € GBP 12.950 GBP
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион за превоз на битумен IVECO 180E25
27
аукција аукција
Камион за превоз на битумен
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион-цистерна DAF 75 310 CF 75
16
16.850 € GBP 15.000 GBP
Камион-цистерна
Година 2009 Километража 571930 км Сила
Обединето Кралство, Newry
камион-цистерна DAF LF210
14
28.030 € GBP 24.950 GBP
Камион-цистерна
Евро Euro 6 Зафатнина 6 м³
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
нови камион-цистерна SINOTRUK
7
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2021 Километража Сила 290 кс
Обединето Кралство
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се